strona główna / Kontakt

Kontakt


logo+Flesh

 

FLESH Farby Lakiery
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa
ul. Żeliwna 30
40-599 Katowice

tel. +48 (32) 257 19 61/62
fax. +48 (32) 257 19 61 w.34
e-mail: flesh@flesh.com.pl

Godziny pracy:
pn-pt.: 8.00-16.00
sobota: 10.00-13.00




Dział Farb Dekoracyjnych:

Adam Bieg 607-496-656 adam.bieg@flesh.com.pl
Ireneusz Głowacki 607-496-659 ireneusz.glowacki@flesh.com.pl
Anna Nawrot 665-030-200 anna.nawrot@flesh.com.pl
Paweł Szulc
woj.małopolskie
601-413-291

pawel.szulc@flesh.com.pl

Joanna Posiewała
woj.opolskie
607 496 661

joanna.posiewala@flesh.com.pl



Dział Dekoracji Tynków i Dociepleń:

Ireneusz Głowacki 607-496-659 ireneusz.glowacki@flesh.com.pl


Dział Antykorozji:

Aleksandra Bogocz 607-496-660 aleksandra.bogocz@flesh.com.pl
Tomasz Rygielski 607-496-657 tomasz.rygielski@flesh.com.pl


Dział Drewna:

Tomasz Rygielski 607-496-657 tomasz.rygielski@flesh.com.pl
Paweł Szulc
woj.małopolskie
601-413-291 pawel.szulc@flesh.com.pl


Dział Marketingu i Rozliczeń:

Dorota Olszewska 607-445-707 dorota.olszewska@flesh.com.pl


Sklepy firmowe:

ul. Plebiscytowa 10, 40-035 Katowice tel./fax: (32) 251-98-86
Al. Roździeńskiego 191, 40-203 Katowice "CH TTW HOME" tel./fax: (32) 351-26-08
ul. Dąbrowskiego 62, 41-500 Chorzów tel.: (32) 249-18-19
Al. Bielska 92a, 43-100 Tychy tel. (32) 328-54-24
ul. Lipińskiego 9, 30-349 Kraków tel./fax: (12) 269-41-21
ul.Horoszkiewicza 6, 45-301 Opole, BŁĘKITNA WSTĘGA tel.: (77) 443 14 14

 

Formularz kontaktowy:


 
 
Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.